001 Olha Holoshchapova

Rok narození 2002
Město Brno/Doněck

Výška 164
Míry 80/63/90
Motto Work until you do not have to introduce yourself anymore.

Dejte hlas dívce a pomozte jí zvítězit

Každá sms se počítá jako 1 hlas.
Pro více hlasů můžete poslat více sms. 
Pošlete sms ve tvaru
MISS 001
na číslo
9001009
Cena SMS je 9 Kč vč. DPH
Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: info@missright.net

Koníčky a dovednosti: Politologie a podnikaní, twerk, pole dance, jazyky (ruština, ukrajinština, angličtina, němčina, čeština), event-management (Prazharka s.r.o.), , móda, komerční focení.

Proč chcete vyhrát Miss Right? Chtěla bych získat zajímavou zkušenost: ukázat se, poznat spoustu nových lidí a odjet na dovolenou do Itálie. Ráda bych se představila nejen jako modelka, ale i jako člověk, který v 17 let se sám přestěhoval z Ukrajiny do České republiky, vstoupil na univerzitu a hodně dokázal. Chci vyhrát tuto soutěž, protože si opravdu zasloužím být Miss Right. Krása (vnitřní a fyzická) vždycky vyhrává!

Jak podle vás vypadá dokonalý muž? Ideální muž je ten, se kterým je klid a zábava, se kterým můžete sdílet smutné i veselé chvíle. Je to člověk, na kterého se můžete vždy spolehnout. Vždy je zodpovědný za svá slova a svou lásku a péči projevuje nejen slovy, ale i činy. Je to muž, který je naplněný a sebevědomý. Ale zároveň je inspirován ženou, kterou miluje, a zbožňuje ji. Ideální muž je ten, se kterým můžete sebevědomě říct „Jsem skutečná žena“.

Co je pro vás v životě nejdůležitější? Pro mě je v životě nejdůležitější seberozvoj a seberealizace. Vždy dosáhnu toho, o co usiluji, a nehodlám s tím přestat. Je zřejmé, že rodina je v životě také velmi důležitá. Nejprve ta, ve které jste vyrostli, a pak ta. kterou jste vytvořili. Jsou to lidé, kteří s vámi budou sdílet různé okamžiky, ale bez ohledu na to vás vždy podpoří a naslouchají vám.